Кошик
560 відгуків
promo_banner
офіційний сайт виробника
+380 (93) 406-37-84
Рабочий

Система МОЛЛЕ (M.O.L.L.E.)

Система МОЛЛЕ (M.O.L.L.E.)
Опис, властивості і переваги системи M.O.L.L.E.

Нерідко в описі тактичного спорядження, армійської уніформи, туристичних комплектів зустрічається умовне позначення M.O.L.L.E., вона вживається в контексті поняття PALS (модульна система розподілу спорядження). А дослівний переклад MOLLE (Modular.Lightweight.Load-carrying.Equipment), звучить як «модульне легковаге/поліпшене розвантажувальне обладнання». Незважаючи на те, що дана технологія створена силовими структурами США, вона змогла охопити широку сферу популярності її використання в інших областях, завдяки інстинктивності та легкій експлуатації.

Методика МОЛЛІ подає ідею кріплення об'єктів спорядження до розвантаження, штанів, поясу, куртки, сумки з підтримкою пристрочених драбинкою строп. Саме цю деталізацію сутності характеризує визначення PALS - Pouch Attachment Ladder System.

Ці поняття, PALS і MOLLE, використовуються разом, але їх концепції характеризуються по-різному:

  • PALS - це чіткий вид з'єднання об'єктів спорядження із застосуванням строп: ступінчасті пропуски діаметральних ременів, пристрочених до задньої стінки;
  • MOLLE - це об'єднання PALS та складових, що фіксуються - певна основа модульного спорядження.

Іншими словами, МОЛЛІ ґрунтується на шаблоні кріплень. Загальноприйнятим стандартом розміру стропи PALS/MOLLE є 25 мм. На рівному проміжку відносно один одного, нашиваються стропи по всій ширині. Цей факт забезпечує масштабність з'єднання предметів по всій висоті спорядження, гарантуючи надійність кріплення, зводячи до мінімуму ризик його втрати. У більшості випадків, осередки, перебувають з двох сторін подсумка, отже, є можливість зафіксувати значну кількість елементів спорядження. У висновку, виділимо головне в цій технології: є основа з пришитою сіткою осередків-строп PALS з певним кроком, і точно така ж сітка нашивається на пояс, кобуру та інше, з приєднанням закріплювальних елементів-ремінців, які дозволяють зв'язати ці сітки-стропи між собою.

  • Система MOLLE - еталон ергономічності і практичності

Можна з упевненістю сказати, що МОЛЛІ є найбільш зручною та простою у використанні системою перенесення вантажів і кріплення, вона змогла перестрибнути за межі області армійських завдань. MOLLE знайшла масове застосування серед прихильників риболовлі, охоти, туризму, страйкболу, спорту та інших видів дозвілля. MOLLE-система стала застосовуватись там, де потрібно мати при собі певний набір елементів спорядження з реальністю оперативного доступу до них, але при цьому забезпечує легкість їх поєднання. Якщо коротко, то елементи спорядження і інші складові, які можуть бути пов'язані з Modular Lightweight Load-carrying Equipment, називають MOLLE сумісними системами.

Завдяки використанню системи МОЛЛІ, такі предмети як рюкзаки, тактичні сумки, кобури та інші товари AVATEX відповідають високим стандартам якості і відмінними експлуатаційними характеристиками.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner