Кошик
577 відгуків
promo_banner
офіційний сайт виробника
+380 (93) 406-37-84
Рабочий

Фурнітура YKK

Фурнітура YKK
Історія бренду YKK

YKK - це абревіатура компанії-лідера, яка є еталоном якості в розробці і виробництві застібок-блискавок. Це світова група японських компаній, історія якої розпочалася понад 87 років тому, а сучасний холдинг об'єднує близько 100 заводів по всьому світу. Концерн був названий на честь свого засновника Tadao Yoshida і широко відомий як Фабрика Йошида.

Ринок збуту компанії охоплює 90% всієї продукції даного сегмента, що реалізовується. Це закономірна аксіома, оскільки досить складно знайти фурнітуру бездоганної якості, як у світового іменитого бренду YKK. Сьогодні компанія співпрацює з провідними брендами одягу і аксесуарів. Дотримання стандартів виробництва на всіх етапах є беззаперечною гарантією якості.

Цікавим є факт того, що вся інформація про машинку, для виготовлення застібок, довгий час була під найсуворішим секретом. Це забезпечило унікальність технологій холдингу YKK, і залишило конкурентів компанії позаду.

Особливості продукції YKK

Найбільш популярними продуктами компанії є блискавки, застібки-липучки, кнопки, шнури, стрічки, пластмасова та металева фурнітура (кінцевики, стопори, пряжки-застібки тощо). Всі перераховані деталі використовуються у виробництві спортивного, спецодягу, взуття, сумок, рюкзаків, а також повсякденного одягу.

Особливостями продукції є унікальна технологія виготовлення, дизайн і високоякісні матеріали, використовувані брендом YKK. Всі ці характеристики надають фурнітурі неймовірні властивості: високу міцність, гнучкість і еластичність, антистатичність, стійкість до стирання і деформації, вогнестійкість, повітря-і водозахищеність.

У виробництві компанії Avatex використовуються фурнітура YKK, що гарантує зносостійкість туристичним рюкзаків, тактичним сумкам-рюкзаків, армійським баул і спорядженню для риболовлі та походів. Ми з гордістю гарантуємо якість наших виробів, з'єднуючи модні і інноваційні технології нашої компанії з досвідом світової фабрики-лідера у виготовленні фурнітури.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner